Wykonuję profesjonalne aranżacje, zawierające projekty takie jak: układ ścian w budynku, projekt oświetlenia, projekt podwieszanych sufitów, funkcjonalny układ pomieszczeń, projekt zabudowy stałej, układ podłóg, układ mebli i ich wyposażenie. Przy meblach kuchennych i szafach podpowiadam jakie dodatkowe akcesoria możesz w nich umieścić. Każdy element pomieszczenia zaplanowany jest w sposób, aby spełnić Twoje oczekiwania.

ETAPY WSPÓŁPRACY:


  1. SPOTKANIE- niezobowiązujące spotkanie w celu omówienia warunków współpracy, Twoich oczekiwań i zakresu prac. 
  2. PODPISANIE UMOWY
  3. INWENTARYZACJA
  4. PROJEKT FUNKCJONALNY
  5. WIZUALIZACJA FOTOREALISTYCZNA
  6. RYSUNKI TECHNICZNE- zawierają takie elementy jak: układ ścian w budynku, projekt elektryki (punkty świetlne, gniazda, włączniki), usytuowanie punktów wod-kan, projekt podwieszanych sufitów, funkcjonalny układ pomieszczeń, projekt zabudowy stałej, układ podłóg, układ mebli i ich wyposażenie. 
  7. ZESTAWIENIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA ORAZ MATERIAŁÓW.
  8. NADZÓR- jest to dodatkowa opcja jeśli potrzebujesz stałego kontaktu ze mną po wykonaniu projektu- podczas zamawiania, kupowania materiałów i wyposażenia, oraz jeśli chcesz abym kontaktowała się z wykonawcami w przypadku pytań czy problemów.

CAŁĄ DOKUMENTACJĘ OTRZYMUJESZ WYDRUKOWANĄ LUB NA PENDRIVE W PLIKU PDF. DO KAŻDEGO PROJEKTU WIZUALIZACJA PRZESTRZENNA GRATIS!

CENA- od 60 zł/mkw.USŁUGA SZYBKICH WIZUALIZACJI
 
Masz pomysł na wnętrze, ale chciałbyś zobaczyć je na wizualizacji? Wykonam ją dla Ciebie na podstawie przesłanych do mnie wymiarów pomieszczenia i wymagań co do kształtu projektu i kolorystyki.
Nie masz pomysłu? Chętnie zaproponuję Ci ciekawe rozwiązania i wykonam wizualizacje.

Kontaktujemy się poprzez pocztę e-mail oraz telefon.
W ramach usługi otrzymasz 3 zdjęcia z wizualizacji (w plikach jpg w wysokiej rozdzielczości) oraz wizualizację przestrzenną gratis :) 
USŁUGA TA OBEJMUJE WYKONANIE TYLKO WIZUALIZACJI- BEZ RYSUNKÓW TECHNICZNYCH, ZESTAWIEŃ ITP.

KOSZT takiej usługi to:
pomieszczenie do 20 mkw- 300-500 zł
pomieszczenie 20-50 mkw- 500-1000 zł